Model PCX byl vždy vyhlášený svou praktičností a hospodárností a dnes je díky novému sportovnímu designu navíc nepřehlédnutelný.

Aktuálně pro rok 2022 je zde větší podsedlový prostor, který byl zvětšen na 30,4 litrů a nyní pojme integrovanou přilbu. Plnohodnotná LED světla poskytující rovnoměrné osvětlení, díky němuž Vás dobře uvidí i ostatní řidiči a nový LCD displej pak podtrhují elegantní styl skútru. Lehčí kola s větším rozměrem pneumatik pro lepší přilnavost, přední brzda vybavená systémem ABS a odpružení s delším zdvihem zajišťují komfortní a jistou jízdu.

Motoru 125 ccm Smart Power (eSP) se mírně zvýšil výkon a nemusel se obětovat točivý moment ani proslulá nízká spotřeba paliva.

Společně se zvýšením výkonu motoru o objemu 125 ccm byla také přepracována převodovka V-Matic, která nově disponuje větším rozsahem převodového poměru. Úprava přináší plynulou akceleraci při nízkých rychlostech a výraznou akceleraci v pásmu středních a vysokých otáček, která je ideální pro předjíždění.

Model PCX je postaven na zcela novém a lehčím ocelovém dvojitém kolébkovém rámu. Nový rám má kratší rozvor a poskytuje tak modelu PCX více agility. Významně se změnilo také zadní odpružení. Delší zdvih a pružiny se třemi stupni progresivity namísto předchozích dvou zajišťují ještě komfortnější jízdu po nerovných vedlejších uličkách.

 

VYHŘÍVANÉ RUKOJETI

 

Pokud potřebujete jezdit i během chladnějších zimních dnů, zahřeje vás dvojice vyhřívaných rukojetí. Spínač se upevňuje na levou rukojeť řídítek a součástí celé sady je i upevňovací sada a kabeláž potřebná k montáži.

 

 

PCX 125 2022  Made in Italy

Cena s DPH :  79 990 Kč


Motor

Vrtání × zdvih (mm) 53,5 x 55.5mm,
Karburace Elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr 11,5:1
Emise C02 (g/km) 49 g/km
Zdvihový objem motoru (cm3) 125cc
Motor Čtyřtaktní kapalinou chlazený čtyřventilový jednoválcový SOHC motor, eSP+
Max. výkon 9,2 kW / 8 750 ot. za min
Max. točivý moment 11,8 Nm / 6 500 ot. za min
Kapacita oleje (litry) 0,9 L
Startér Elektrický